Paasmeeting HY Team Oene + survival

Moderators: LEiPiE, Le Camion

Plaats reactie
Gebruikersavatar
LEiPiE
Site Admin
Site Admin
Berichten: 2676
Lid geworden op: zo aug 29, 2004 2:18 am
Kenteken: 44-02-XD
Locatie: Hengelo (OV)
Contacteer:

Paasmeeting HY Team Oene + survival

Bericht door LEiPiE »

HY team website schreef: Michelle en Manfred Vonk organiseren dit jaar de Paasmeeting op de Zorgboerderij Oene. Hier zijn al vaker meetings geweest, dus voor velen zal het bekend terrein zijn.
Het adres is: Hogestraat 5, 8167 PS Oene. Je bent welkom vanaf vrijdag 3 april tot maandag 6 april einde van de dag.
Aangezien het een zorgboerderij betreft (waar mensen werken) en geen gewone camping, kun je niet eerder dan vrijdag vanaf 16.00 uur terecht. Houd hier alsjeblieft rekening mee!

Het is pas heel kort bekend dat het terrein beschikbaar is; daarom is het programma ook nog lang niet uitgewerkt. Bovendien, wat er precies op het programma staat, is nooit zeker en altijd een verassing. Wie al eerder op deze locatie is geweest, weet dat het best leuk wordt! Een klein tipje van de sluier …op 2e paasdag is er lammetjesdag op de ijsboerderij De Horst vlak bij in Epe.
MurpHY rijdt: weinig | LEiPiE heet ook wel Ewald
Gebruikersavatar
LEiPiE
Site Admin
Site Admin
Berichten: 2676
Lid geworden op: zo aug 29, 2004 2:18 am
Kenteken: 44-02-XD
Locatie: Hengelo (OV)
Contacteer:

Re: Paasmeeting HY Team Oene + survival

Bericht door LEiPiE »

Wij (Aafke, Bente en ik) zijn zaterdag langs geweest (in ons moderne blik, maar wel met double chevron >>), voornamelijk bivakkerend in het mooie huisje met houtkachel :D
En nog mee kunnen eten met alles wat uit de 3 foodtrucks kwam (ManFriet en twee van Zorgeloos Feesten met spareribs+balletjes en ijsjes).
Allemaal weer erg geslaagd, Manfred en Michelle!
Bijlagen
DSC_0121.jpg
DSC_0122.jpg
DSC_0123.jpg
DSC_0124.jpg
DSC_0125.jpg
DSC_0126.jpg
DSC_0127.jpg
DSC_0128.jpg
MurpHY rijdt: weinig | LEiPiE heet ook wel Ewald
Plaats reactie