Ik begrijp de voordelen van rollen heel goed, en de resultaten kunnen prachtig zijn (Otje maar weer eens noemen hier

Spuiten daarentegen wel. Of een stuk beter in ieder geval! Kost wel wat tijd om de garage leeg te halen en alles af te plakken maar ach

Nu had ik nog een vrij grote voorraad oude maar toch goede verf staan (7 liter). Blijkt niet goed meer te zijn, reageert raar, blijft rommel inzitten ondanks herhaaldelijk filteren.
Aangezien het plaatwerk herstellen me zo ongelofelijk veel tijd en energie heeft gekost wil ik geen gedoe meer met lakken. Daarom nu op zoek naar goede en redelijk betaalbare lak. Ik denk aan 2 componenten omdat me dat steviger lijkt en er misschien ook wel mooier op zal gaan.
Ik kwam Standofleet verf tegen. 66 euro per liter (excl. harder en primer). Duur!
http://verf24.nl/lakken-c-1_10/standofleet-2k-1-ltr-p-2
Ook naar Wijzonol industrielak gekeken:
http://www.budgetverf.nl/producten/verf ... dustrielak
Helft zo duur, maar geen 2 componenten zo te zien. Goed? Geen idee.
Ook gelezen op diverse fora over de Beer lak:
http://www.de-beer.com/nl/products/
Ik kan wellicht hulp krijgen bij het lakken van de bus als mijn (ontbrekende) vaardigheden de lak alsnog verprutsen. Compressor, spuit, garage etc. is er allemaal.
Ik snap eerlijk gezegd niet veel van alle laktermen

Maar toch wil ik de best mogelijke verf voor mijn HYtje.
Wie kan me concrete tips geven? Welke verf, waar te koop, wat kost ie?
Alweer dank, dank, dank.
Zonder dit forum had ik de HY allang tot bloembak benoemd
